کد خبر : 202540
تاریخ انتشار : دوشنبه 11 مهر 1401 - 18:52

دانلود زیرنویس سریال Curon 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Curon 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Curon 2020 پس از ۱۷ سال غیبت، آنا راینا با فرزندان دوقلوی ۱۷ ساله اش مائورو و داریا به زادگاهش، کورون، باز می گردد. آنا پس از اینکه شاهد قتل مادرش لیلی توسط یک کپی مشابه از خودش بود، از کورون فرار کرد، اما کابوس‌های مداوم او درباره این تراژدی باعث بازگشت

دانلود زیرنویس سریال Curon 2020 پس از ۱۷ سال غیبت، آنا راینا با فرزندان دوقلوی ۱۷ ساله اش مائورو و داریا به زادگاهش، کورون، باز می گردد. آنا پس از اینکه شاهد قتل مادرش لیلی توسط یک کپی مشابه از خودش بود، از کورون فرار کرد، اما کابوس‌های مداوم او درباره این تراژدی باعث بازگشت او شد. پدر آنا، توماس، که صاحب یک هتل قدیمی است، از بازگشت دخترش ناراحت می شود و از او می خواهد که با دوقلوها آنجا را ترک کند و ادعا می کند که آنها در آنجا امن نیستند، اما او درخواست او را نادیده می گیرد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال Curon 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال Curon 2020 مائورو و داریا در دبیرستان محلی ثبت نام می کنند و خواهر و برادر میکی و جولیو آسپر را ملاقات می کنند. مائورو به دلیل شخصیت درون‌گرایانه‌اش مناسب نیست، اما داریا صریح احترام همکلاسی‌هایش، به‌ویژه میکی، که دوقلوها را به مهمانی دعوت می‌کند، جلب می‌کند. مائورو می‌خواهد هواپیمای بدون سرنشین خود را که تا دریاچه ریسیا ردیابی کرده بود پیدا کند، اما داریا او را متقاعد می‌کند که ابتدا به مهمانی برود. میکی و داریا در مهمانی مست می شوند و می بوسند، در حالی که یک مائورو عصبانی به سمت دریاچه می رود. دوقلوها هر دو در آبهای دریاچه می افتند، مائورو در حالی که به پهپاد خود می رسد و داریا در حالی که با میکی، جولیو و داوید آب می نوشند. در بازگشت به هتل، مائورو زنی را پیدا می‌کند که شبیه مادرش در اتاق زیر شیروانی حبس شده است، اما زنجیر خود را باز می‌کند و فرار می‌کند. صبح روز بعد توماس وارد اتاق آنا می شود و آن را خالی می یابد.

دانلود زیرنویس سریال کورون ۲۰۲۰ دوقلوها از خواب بیدار می شوند و متوجه می شوند که مادرشان رفته است. مائورو در مورد زنی که در اتاق زیر شیروانی است به داریا می گوید، اما او آن را رد می کند، زیرا فکر می کند که او توهمات ناشی از الکل را دیده است. توماس به دوقلوها می گوید که آنا به کوه رفت تا تنها باشد و باز خواهد گشت و مائورو توماس را متهم می کند که زن را از آنها پنهان کرده است. توماس همچنین می‌گوید که مست بوده است و دوقلوها را به اتاق زیر شیروانی می‌برد تا از اثاثیه‌ای که شب قبل وجود داشت خالی شود تا از ادعای خود حمایت کند. توماس به جنگل می رود تا آنا را با دوستش برگر پیدا کند، در حالی که میکی به لوکاس درباره بوسه با داریا می گوید و او را به مخفی کاری سوگند می دهد. لوکاس که به داریا حسادت می کند، راز میکی را برای دانش آموز دیگری فاش می کند، او قبل از اینکه جولیو در مورد آن بشنود، آن را در مدرسه پخش می کند. میکی دوقلوها را برای ناهار به خانه‌اش دعوت می‌کند اما فقط داریا می‌رود و او می‌گوید که او فقط میکی را بوسیده چون مست بوده است. داریا همچنین نگاهی دقیق به پویایی بین آلبرت، پدرسالار، و بقیه خانواده آسپر دارد. مائورو، با امتناع از پذیرش توضیحات توماس در مورد زن در اتاق و ناپدید شدن مادرش، با تشویق لوکاس به بررسی اسرار کورون می‌پردازد. لوکاس صدای زنگ های ناقوس برج ناقوس را می شنود که فردی شبیه لوکاس از دریاچه بیرون می آید.

زیرنویس سریال Curon 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس Curon 2020 مائورو و داریا، که اکنون معتقد است مشکلی با مادرش پیش آمده، کامیون توماس را می گیرند و به دنبال آنا می گردند. بازگشت آنا باعث ایجاد تنش در خانواده اسپیر می شود و خاطراتی را برای آلبرت زنده می کند که خاطرات روابط خود را در دوران نوجوانی به یاد می آورد. میکی و جولیو بر سر والدینشان با هم دعوا می کنند و جولیو می گوید که وقتی ۱۸ ساله شد شهر را ترک می کند. مائورو و داریا به دره خورشید می‌رسند، اما درست زمانی که به یک کابین متروکه می‌رسند، توماس و آلبرت می‌رسند و آنها را به هتل برمی‌گردانند. توماس به دوقلوها می گوید که شخصی که مائورو در اتاق زیر شیروانی دید فقط یک سایه بود و این خانواده نفرین شده اند. توماس ماشین آنا را در پایین دره پیدا می کند، اما هیچ جسدی در داخل آن وجود ندارد و او مشکوک است که آلبرت آنا و دوپلگانگر او را ربوده است. داریا پیشرفت های میکی را رد می کند و آنها دیگر صحبت نمی کنند. میکی با جولیو آشتی می کند اما عذرخواهی لوکاس را نمی پذیرد. داریا می خواهد به پلیس اجازه دهد تا ناپدید شدن آنا را مدیریت کند، اما وقتی مائورو فاش می کند که گوشواره آنا را در کابین پیدا کرده است، نظرش تغییر می کند. آنها به کابین برگشتند و مقادیر زیادی خون، تصاویر آنا و آلبرت در دوران نوجوانی و گوشواره دیگر را پیدا کردند. آلبرت با یک تفنگ از راه می رسد و دوقلوها را پیدا می کند، اما توماس آنها را نجات می دهد و آلبرت دستگیر می شود. لوکاس توسط دوپلگانگر خود کشته می شود و سپس هویت او را به دست می گیرد.
تنش ها در طول جشنواره آتش بالاست. آلبرت در ارتباط با ناپدید شدن آنا دستگیر می شود، اما سؤالات باقی می ماند، به خصوص برای مائورو، که نمی پذیرد که آنا مرده است. توماس تصمیم می گیرد با داریا و مائورو شفاف باشد. پدر دوقلوها، پیترو، به شهر می رسد، اما توماس به او اعتماد ندارد. دوپلگانگر لوکاس گربه پدرش را می کشد و دیوید را تهدید می کند. جولیو میکی را متقاعد می کند که باید در حالی که گلخانه پر از علف های هرز را به او نشان می دهند، حقیقت را در مورد پدرشان پیدا کنند، که او معتقد است بلیط خارج از شهر آنها خواهد بود. میکی و جولیو به کابین می روند و از گناه آلبرت متقاعد می شوند، اما کلارا از او دفاع می کند. سپس خواهر و برادرها به بار می‌روند و دوپلگانگر لوکاس را می‌بینند که با دیوید و همه دوستانشان می‌گذرد. دوپلگانگر لوکاس میکی را متقاعد می کند که با او قدم بزند. داریا و مائورو با پیترو ملاقات می کنند که به آنها می گوید که او دلیلی است که مائورو بخشی از شنوایی خود را از دست داده است. مائورو از نوار بیرون می دود و داریا دنبالش می آید، اما او را از دست می دهد و با جولیو برخورد می کند که نمی تواند میکی را پیدا کند. داریا و جولیو در حالی که به دنبال مائورو می گردند پیوند می خورند. دوپلگانگر لوکاس وقتی میکی را رد می کند به او حمله می کند، اما مائورو او را ناک اوت می کند. میکی به مائورو می‌گوید که لوکاس از کشته شدن توسط دوپلگنگر خود می‌ترسید و او معتقد است که دوپلگانگر موفق شد، و مائورو متوجه می‌شود که آنا نیز یک دوپلگنگر دارد. دوپلگنگر لوکاس هتل را آتش زد. مائورو، داریا و توماس به بیرون می دوند و آنا را از میان شعله های آتش می بینند. توماس فرو می ریزد.

زیرنویس سریال Curon 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال کورون ۲۰۲۰ داریا و مائورو دوپلگانگر آنا را در اتاق زیر شیروانی به دام می اندازند. کلارا به میکی و جولیو می‌گوید که آنها را دوست دارد، سپس به آلبرت می‌گوید که دوپلگنگر او می‌آید. توماس از بیمارستان به خانه برمی گردد، اما به جای کشتن او، به داپلگانگر آنا اجازه زندگی می دهد. خواهر و برادر اسپیر و دوقلوهای راینا سفر خود را به دشت مردگان، پناهگاه جنگ جهانی دوم آغاز می‌کنند، اما توسط دوپلگانگر لوکاس دستگیر می‌شوند. او هر جفت خواهر و برادر را به درختی می‌بندد و می‌خواهد آن‌ها را آتش بزند که دوست توماس، برگر، حواس دوپلگنر لوکاس را به‌قدری پرت می‌کند که او را بکشد و قبل از اینکه او نیز بر اثر زخم‌هایش بمیرد، گره بچه‌ها را باز کند. دوپلگنگر آلبرت دوپلگنگر کلارا را می کشد، سپس به کلارا می گوید که او را دوست ندارد و برای نجات دوپلگنگر آنا می رود. کلارا در حال تمیز کردن خون از روی زمین است که یک داپلگانگر دیگر از راه می رسد، و کلارا پس از قول دوپلگانگر او که از بچه ها محافظت می کند تسلیم می شود. داریا و جولیو بر اساس احساسات خود نسبت به یکدیگر عمل می کنند در حالی که برای شب پناه می گیرند. دوپلگنگر آلبرت داپلگانگر آنا را نجات می دهد و توماس را با گرگش در اتاق زیر شیروانی حبس می کنند قبل از اینکه بچه هایشان را پیدا کنند.

زیرنویس Curon 2020 - بلو سابتایتل

زیرنویس کورون ۲۰۲۰ داریا و مائورو سفر خود را با میکی و جولیو به دشت مردگان از سر می گیرند تا بتوانند والدین واقعی خود را قبل از دوپلگانگرها پیدا کنند. آنها دعوا می کنند زیرا میکی به داریا و جولیو حسادت می کند، اما مائورو او را متقاعد می کند که آن را رها کند. توماس شب زنده می ماند و آنقدر گرگ را مهار می کند تا در اتاق زیر شیروانی را باز کند و او گرگ را آزاد می کند. توماس در آستانه رفتن به دشت مردگان است که داپلگنجر کلارا از راه می رسد و او با اکراه به او اجازه می دهد به او ملحق شود. دوپلگانگر آنا و آلبرت به دشت مردگان می رسند و متوجه می شوند که آنا واقعی فرار کرده است. بچه ها کمی بعد می رسند اما وقتی داریا صدای مادرش را می شنود و مائورو به دنبال داریا می رود از هم جدا می شوند. هر دوقلو مادر خود را پیدا می کند، اما نمی توانند تشخیص دهند که آنا واقعی کدام است. میکی و جولیو پدرشان را پیدا می‌کنند که تفنگشان را می‌گیرد، قبل از اینکه دوقلوها و دو آنا را در یک اتاق پیدا کنند. داپلگنگر آلبرت یکی از آناها را می کشد، به میکی و جولیو می گوید که آلبرت واقعی مرده است و خود را می کشد. دوپلگنگر کلارا و توماس از راه می رسند و آنا که زنده مانده است فرار می کند و همه متوجه می شوند که داپلگانگر آلبرت آنا واقعی را کشته است. مائورو با تفنگ به تعقیب دوپلگانگر آنا می‌رود و او تقریباً از صخره‌ای سقوط می‌کند، اما داریا در آخرین لحظه دست او را می‌گیرد. مائورو و توماس، داریا را متقاعد می‌کنند که از داپلگانگر آنا رها شود، که این کار را انجام می‌دهد و اجازه می‌دهد دوپلگنگر آنا به مرگ او بیفتد. داپلگانگر کلارا میکی و جولیو را به قبر کلارا واقعی می برد و فاش می کند که پدرشان دوپلگانگر آلبرت است. میکی زنگ ها را می شنود. وقتی داریا صدای زنگ ها را می شنود، مائورو و داریا در اتاق توماس در هتل هستند. دوپلگانگرهای میکی و داریا سعی می کنند از دریاچه بیرون بیایند، اما دریاچه یخ زده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دانلود آهنگ

کي ام پلير زيرنويس باز نميکنه

خرید رپورتاژ آگهی دائمی با لینک فالو

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح