کد خبر : 206483
تاریخ انتشار : پنجشنبه 15 دی 1401 - 15:34

مهمترین نمایشگاه‌های روسیه

مهمترین نمایشگاه‌های روسیه

  نمایشگاه های روسیه یکی از پربازدیدترین رویدادها در سراسر جهان هستند. این نمایشگاه‌ها در شهرهای مختلف این کشور و در حوزه‌های گوناگونی برپا می‌شوند. در حال حاضر تعداد نمایشگاه‌های مسکو بیشتر از ۶۰ عدد بوده و به زمینه‌های گردشگری، فرهنگ و هنر، صنایع گوناگون تولیدی و بازرگانی و .. ارتباط پیدا می‌کنند. علاوه بر

 

C:\Users\Mohsen\Desktop\1 (1).jpgنمایشگاه های روسیه یکی از پربازدیدترین رویدادها در سراسر جهان هستند. این نمایشگاه‌ها در شهرهای مختلف این کشور و در حوزه‌های گوناگونی برپا می‌شوند. در حال حاضر تعداد نمایشگاه‌های مسکو بیشتر از ۶۰ عدد بوده و به زمینه‌های گردشگری، فرهنگ و هنر، صنایع گوناگون تولیدی و بازرگانی و .. ارتباط پیدا می‌کنند. علاوه بر شهر مسکو دیگر شهرهای کشور روسیه نیز برگزار کننده این رویدادهای بین‌المللی هستند. شما می‌توانید با تور نمایشگاهی روسیه که توسط آژانس مسافرتی هورامان گشت، مجری مستقیم تورهای نمایشگاهی، برگزار میگردد، از این رویدادهای بین المللی بازدید به عمل آورید. در این مقاله برخی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های روسیه را معرفی خواهیم کرد .

نمایشگاه مواد غذایی روسیه

این نمایشگاه یکی از رویدادهای بین المللی و سالیانه کشور روسیه است و می‌توان آن را بهترین و اصلی‌ترین نمایشگاه مواد غذایی در سراسر دنیا به شمار آورد. در حال حاضر این نمایشگاه بازدید کنندگان و شرکت کنندگانی از سراسر جهان دارد. با حضور در نمایشگاه مواد غذایی روسیه، شرکت کنندگان اطلاعات بسیار زیادی در زمینه این صنعت به دست خواهند آورد. 

مدت برگزاری این رویداد چهار روز است. نمایشگاه مواد غذایی روسیه بخش‌های مختلفی داشته و شامل غرفه‌های مربوط به غذاهای دریایی، مواد و محصولات کشاورزی، غرفه‌های مربوط به خوراکی‌ها و آشامیدنی‌ها و .. . است. 

به طور کلی شما می‌توانید با حضور در این رویداد تمامی مواد و محصولات مربوط به صنایع غذایی را مشاهده کنید. در این نمایشگاه بخش‌های مربوط به گوشت مرغ و ماهی، شیر، لبنیات، چای، قهوه و .. به چشم می‌خورد که می‌توانید بر اساس نوع علایق و نیازهای کسب و کار خود از آن‌ها بازدید به عمل آورید.

بسیاری از شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی روسیه عمده فروشان، توزیع کنندگان، خرده‌فروشان، رستوران داران و .. هستند که سعی دارند بهترین شرکت‌های فعال در حوزه صنایع غذایی را پیدا کنند.

جهت رزرو تور و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی نمایشگاه های روسیه با هورامان گشت معین و برگزارکننده ی تورهای نمایشگاهی در ایران در تماس باشید.

نمایشگاه صنعت ساختمان مسکو

این رویداد را می‌توان نمایشگاه تکنولوژی‌ها و تجهیزات مربوط به ساخت و ساز و ساختمان نیز به شمار آورد که در آن آخرین فناوری‌های موجود در این حوزه به نمایش درمی‌آید. 

لوازم و تجهیزات مربوط به ساختمان، ماشین آلات و تجهیزات مربوط به راهسازی، دستگاه‌های تولید کننده مصالح ساختمانی، ماشین آلاتی از قبیل بلدوزر و .. . در این رویداد بین المللی و همایش سالیانه به نمایش در می‌آیند. 

بنابراین اگر کسب و کار شما به این زمینه‌ها ارتباط پیدا می‌کند، یکی از بهترین اقدامات برای پیشبرد و ترقی کسب و کارتان شرکت در این رویداد بین المللی است.

C:\Users\Mohsen\Desktop\02 (1).jpg

نمایشگاه نفت و گاز مسکو

نمایشگاه نفت و گاز مسکو یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های روسیه است. این نمایشگاه از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ آوریل ۲۰۲۳ برابر با ۴ تا ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ در شهر مسکو برگزار می‌گردد. این رویداد بین‌المللی را می‌توان بزرگترین نمایشگاه این کشور در زمینه تجهیزات و یا فناوری‌های مربوط به دو حوزه نفت و گاز به شمار آورد. 

رویدادی که از سال ۱۹۹۳ به صورت مداوم در این کشور در حال برگزاری است و شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف دارد. موضوعات این رویداد شامل تجهیزات زمین شناسی و فناوری‌های مربوط به ژئوفیزیک، وسایل مربوط به تولید و اکتشاف نفت و گاز، تجهیزات انتقال نفت و گاز و ذخیره سازی آن‌ها، تجهیزات پالایش و پردازش پتروشیمی و گاز است.

همچنین می‌توانید از تجهیزات مربوط به اتوماسیون، ابزارهای کنترل و اندازه گیری عرضه شده در این نمایشگاه بین المللی نیز بازدید به عمل آورید. تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات، ابزارهای الکترونیکی و قدرت، ابزارهای مربوط به سلامتی، امنیت و محیط زیست بخش دیگری از محصولات ارائه شده در این نمایشگاه هستند.

نمایشگاه صنعت پلاستیک مسکو

این رویداد بین‌المللی همان‌طور که از نامش نیز مشخص شده به حوزه‌ پلاستیک مربوط بوده و یکی از پیشروترین نمایشگاه‌های تجاری مربوط به این صنعت به شمار می‌رود. این رویداد، نمایشگاهی کاملاً تخصصی در حوزه پردازش پلاستیک و لاستیک بوده و هر ساله در کشور روسیه برگزار می‌گردد. 

بسیاری از شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه سرمایه‌گذاران و تصمیم‌گیرندگان صنعت پلاستیک هستند. آن‌ها با حضور در این رویداد سعی دارند با آخرین دستاوردها و خدمات و صنایع در زمینه این صنعت آشنا شوند. 

محصولات ارائه شده در این نمایشگاه، تجهیزات و ماشین آلات مربوط به صنعت پلاستیک و لاستیک، ماشین آلات مربوط به پردازش و بازیافت، ابزارها و تجهیزات جانبی، ابزارهای اندازه‌گیری و کنترل، فناوری‌های مرتبط با این صنعت، محصولات پلاستیکی و لاستیکی و مواد خام و اولیه، لجستیک، خدمات انبار و…. هستند.

نمایشگاه پزشکی روسیه

این رویداد در شهر کراسنودار روسیه برگزار میگردد. این نمایشگاه هر ساله برگزار شده و سعی دارد پزشکان، تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی و تامین کنندگان این وسایل و تجهیزات را گرد هم آورد. 

با شرکت در این رویداد فرصت مناسبی برای گسترش روابط حرفه‌ای، تبادل تجربیات با همکاران، نمایش ابزارها و تجهیزات و فناوری‌های روز و نو به دست خواهید آورد. در حقیقت هدف اصلی برگزارکنندگان نمایشگاه پزشکی روسیه، آموزش متخصصان بسیار در حوزه علوم پزشکی است.

به همین دلیل هم در حاشیه این رویداد کلاس‌های آموزشی و سمینارهای متنوعی هم برای علاقه مندان برگزار می‌گردد .

نمایشگاه لوازم خانگی مسکو

یکی از بزرگترین رویدادهای بین المللی که همه ساله در کشور روسیه و در شهر مسکو برگزار می‌گردد نمایشگاه لوازم خانگی، طراحی و دکوراسیون منزل است. 

در این رویداد عمده فروشان، خریداران، نمایندگان مراکز تجاری و… حضور به هم می‌رسانند تا از محصولات تازه یکدیگر بازدید به عمل آورده و به مبادلات و مراودات تجاری اقدام نمایند و مسیرها و کانال‌هایی موثر و مناسب برای پیشبرد اهداف مربوط به کسب و کار خود ایجاد کنند. 

در این نمایشگاه انواع مختلفی از ظروف و لوازم خانگی به نمایش درمی‌آیند. وسایل آشپزخانه، منسوجات پارچه‌ای خانه، گل‌های مصنوعی، لوازم مربوط به طراحی و دکوراسیون داخلی منزل، لوازم جانبی سرویس‌های بهداشتی و حمام، تجهیزات مربوط به بهداشت و سلامت، روشنایی و .. غرفه‌ها و محصولات ارائه شده در این رویداد بین‌المللی هستند.

نمایشگاه صنایع خوراکی مسکو

این رویداد را می‌توان بزرگترین نمایشگاه سالیانه و تخصصی در حوزه مواد غذایی در شرق اروپا و روسیه به شمار آورد. 

موضوعات این نمایشگاه عبارتند از گوشت و فرآورده‌های گوشتی، گوشت‌های طبخ شده، مرغ و تخم مرغ، شیر و فرآورده‌های لبنی. 

همچنین شما می‌توانید با حضور در این نمایشگاه از پنیر، بستنی، خواروبار، غلات، ماکارونی و ادویه جات نیز بازدید به عمل آورید. سبزی، آب معدنی، نوشابه، غذاهای نیمه آماده و آماده، شیرینی، تنقلات، آجیل، میوه‌های خشک شده، نان، مواد اولیه صنایع شیرینی پزی، چای، قهوه و … بخش‌ دیگری از محصولات عرضه شده در این نمایشگاه هستند. 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دانلود آهنگ

کي ام پلير زيرنويس باز نميکنه

خرید رپورتاژ آگهی دائمی با لینک فالو

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح